Чорногорія

За романтично-екзотичною назвою Монтенегро ховається знайома слов’янська душа – Чорногорія. Маленька і доброзичлива, ця країна користується незмінною популярністю в першу чергу серед шанувальників екологічного відпочинку, що цінують відпочинок наодинці з природою. Така поїздка добре підійде сім’ям з дітьми. Затишна Чорногорія – якісний пляжний відпочинок на Адріатиці, православні монастирі та середньовічні пам’ятки, озера і національні парки, чарівна столиця Подгоріца і курортна Будва.
Особливості кухні
Знайомство з традиційною кухнею Монтенегро варто почати з найпростіших сімейних харчевнях. Вони знаходяться в нетуристичних місцях, в стороні від пляжу. Господарі, як правило, готують самі і подають кращу в окрузі «чорбу» (юшку з декількох видів риби) і «мешано месо» (м’ясне асорті). Чорногорські вина, хоч і мало відомі на міжнародних ринках, цілком заслуговують на увагу. Візитна картка місцевого виноробства – терпкий чорногорський «Вранац», а також «Крстач», «Шардоне» і «Совіньон». Найякісніший міцний напій – «Крунак» (виноградна горілка).
Розваги і пам’ятки
Після візиту до Чорногорії у кожного в альбомі обов’язково з’явиться фотографія острова Св. Стефана (візитна картка країни) і монастиря Острог. Красиві види будуть і з Боко-Которської бухти, і з оглядового майданчика Котора. Інші старовинні міста Чорногорії – Будва, Герцег-Нові, Улцинь або колишня столиця Цетіньє – теж щедрі на стародавні споруди, церкви і монастирі. Обов’язково до відвідування Скадарське озеро, найбільше і чисте на Балканах, з пеліканами і рідкісною рибою каран. На невеликих острівцях комплекс монастирів 14-15 століть – багато з них діючі і раді гостям. На вершині гірського масиву Ловчен розташований Мавзолей Петра Негоша, правителя і просвітителя Чорногорії. Герцег-Нові – один з найвідоміших курортів країни, розташований біля входу в Бока-Которська затока. Місто засноване більше 1600 років тому, тому тут збереглося безліч пам’яток.

Підібрати тур для Вас?

Не знаєте як має виглядати Ваша майбутня подорож? Ви не знайшли нічого підходящого?
Забронювати тур онлайн - легко! Просто залиште заявку і наш менеджер підбере оптимальний маршрут за найкращою ціною!